CZ | EN

Lee Harpham po prvním závodě vede šampionát

Po dlouhé pauze v Anglii konečně odstartovaly závody superkartů a na trati v Oulton Parku novou závodní sezonu skvělým způsobem zahájil Lee Harpham na podvozku MS KART s motorem VM: po hektickém tréninku se 48 kárami na startu se kvalifikoval na druhém místě!

V prvním závodě získal pohodlný náskok a vyhrál o 9 sekund. Ve 2. závodě 4 kola vedl, ale některé změny na káře se neosvědčily a nedotáčivost způsobila posun na druhou pozici. I tak byl Lee spokojen a po prvním závodě seriálu British Super Series Divize 1 je ve vedení šampionátu!

Motor VM od Harvey Motorsport běžel celý víkend bezchybně a rovněž podvozek motokáry MS KART fungoval velmi dobře. Poděkování Davu Harveyovi a Rodu Harphamovi za tvrdou práci po celý víkend.

Seriál pokračuje dalším závodem za 3 týdny ve Snettertonu.

Tým JDR boduje v X30 Senior

Závodního tým Jack Dex Racing si na konto připsal další úspěšný start v X30 Senior ve Whilton Mill! Jack Cox vyhrál první závod na vodě a Morgan

Láska k závodění

Šťastného Valentýna všem, kteří milují motokáry!Nezapomínejme, že láska k závodění nás motivuje k dosahování lepších výsledků… Přejeme všem, aby si tento den užili.

Dvakrát stupně vítězů v Sheningtonu

Nováček v týmu JDR Seb Gee se ve finálové jízdě posledního závodu v britském Sheningtonu dokázal probojovat přes 8 motokár a obsadil působivé 3. místo v Rotax Mini Max. Také

Je to tu, sezóná začíná!

Dobrá zpráva pro všechny příznivce kartingu v Česku a na Slovensku. Právě jsme vstoupili do prvního závodního týdne v rámci šampionátu Mistrovství Slovenska motokár a Moravského poháru.  MS KART