4.7.2017 - 3. ZÁVOD MČR V PÍSKU

 

Seriál Mistrovstí České republiky pokračoval 1. – 2. července 2017 třetím závodem na motokárové trati v Písku. Po celý víkend panovalo na závodní trati velice slušné počasí, takže se jezdci mohli těšit na krásné závody. My jsme dorazili s naším továrním jezdcem Janem Malečkem, který startoval ve třídě ROTAX MAX junior a v této sezoně dokazuje, že je ve veliké pohodě, což ukázal i tady v Písku.

Honza jezdil od pátečních dopoledních tréninků velice rychlé časy a to také nakonec potvrdil v sobotu večer 1. místem v měřeném tréninku. Ovšem veliká vyrovnanost jezdců v této kategorii nenechávala nikoho na pochybách, že v neděli bude o vítězství veliký boj. Honza Maleček v neděli vyhrál obě dopolední finálové jízdy a odpoledne v superfinále dojel po velmi pěkném výkonu na 2. místě, těsně za vítězným Markem Mizerou. Honza si po dvou 1. místech a jednom 2. místě upevnil celkové 1. místo v seriálu MČR a ještě navýšil svůj bodový náskok na čele šampionátu.

Dařilo se i dalším jezdcům s podvozky MS KART, ve třídě MINI 60, skončil druhý Lukáš Svoboda a ve třídě ROTAX MAX zvítězil Petr Běžel a na třetím místě dojel Jiří Matějček.

Tímto bych chtěl všem jezdcům poděkovat za předvedené výkony a nyní se již připravujeme na zónu střední Evropy ROTAX, která se tentokrát pojede ne české trati v Chebu.

 

Za MS KART Racing Team

Jiří Kahuda

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME