4.-5.8.2017 - Mistrovství Evropy Superkart Assen, Holandsko

Český motokárový reprezentant Adam Kout – MS KART / DEA si veze z druhého závodu seriálu Mistrovství Evropy v holandském Assenu dvě třetí místa.

V obou závodech vždy Adam Kout startoval z první řady společně se svým největším soupeřem, kterým je německý závodník Peter Elkmann – Anderson / VM. V prvním závodě, který se jel v sobotu, dvě třetiny závodu dokonce Adam vedl, ale v posledních kolech se přes českého jezdce dostali velice rychle jedoucí Peter Elkmann a Andreas Jost. V druhém závodu, který se již jel v neděli ráno, jel Adam Kout po startu na druhém místě. Vedoucí jezdec Peter Elkmann si v každém kole na českého jezdce vybudovával stále větší náskok. Od poloviny závodu se na Adama Kouta dotáhnul německý motokárista Andreas Jost a v šestém kole českého jezdce předjel. V tomto pořadí i projeli cílem. Takže pro Adama to jsou v Assenu dvě třetí místa. Nedělní stupně vítězů se opakovaly ze soboty.

Adam Kou k závodu dodal: „ V sobotním závodě nám skvěle fungoval motor, ale měli jsme ještě rezervy v podvozku. Ztráta na Elkmanna a Josta byla minimální. Pro druhý nedělní závod jsme zvolili jiné nastavení podvozku. Elkmann ale svou rychlostí v druhém závodě velmi překvapil jaký si získal náskok. Naše nové nastavení nepřineslo to, co jsme si od něj slibovali. Takže pořadí dopadlo stejné jako v sobotu“.

Konečné pořadí 1. závodu – ME Assen

 1. Elkmann Peter – Anderson / VM

 2. Jost Andreas – Anderson / VM

 3. Kout Adam – MS Kart / DEA

 4. Morley Liam – Anderson / DEA

 5. Clark Daniel – Anderson / VM

Konečné pořadí 2. závodu – ME Assen

 1. Elkmann Peter – Anderson / VM

 2. Jost Andreas – Anderson / VM

 3. Kout Adam – MS Kart / DEA

 4. Morley Liam – Anderson / DEA

 5. Kleinemeyer Guido – PVP / DEA

 

Průběžné pořadí seriálu Mistrovství evropy

 1. Elkmann Peter – Anderson / VM - 76 bodů

 2. Morley Liam – Anderson / DEA - 57 bodů

 3. Kout Adam – MS Kart / DEA – 52 bodů

 4. Jost Andreas - Anderson / VM – 50 bodů

 5. De Brabander Yanick – MS Kart / VM – 41 bodů

 

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME