Sezona 2017

3.6.2018 - Kout přivezl z Doningtonu dvě druhá místa

Český motokárový reprezentant a dvojnásobný evropský šampion (v letech 2015 a 2016) Adam Kout vstoupil o minulém víkendu vynikajícím způsobem do seriálu Mistrovství Evropy superkartů. Zahajovací závod třídílného seriálu se konal na známém anglickém závodním okruhu v Donington Parku. Pro český tovární tým MS Kart Racing a pro Adama Kouta to tak byla první příležitost, jak si vyzkoušet zbrusu nový podvozek MS Kart pro letošní sezonu.

13.6.2018 - ROTAX MAX CHALLENGE EUROTROPHY KRISTIANSTAD – Švédsko

Ve dnech 8. – 10. června se ve švédském Kristianstadu jel závod ROTAX MAX CHALLENGE EUROTROPHY, kterého se zúčastnil i náš tým s jezdcem Janem Malečkem ve třídě ROTAX MAX DD2.

11.6.2018 - BPEC 12 Hour Race at PFI, UK

The MS Soco Select team totally dominated the recent 12 hour endurance race at the Paul Fletcher International Circuit, winning by 5 laps. The drivers were Dan Crossley. Paul Wilkins, Stephen White and Steve Lyall.

7.5.2018 England: JDR drivers achieve fantastic results at PF!

The team went to PF feeling confident following the success they achieved last month.

In IAME cadet, Alfie Briggs looked strong all weekend, and after qualifying 5th he had two good heats to put him on P4 for the final. He battled hard at the start to get into 2nd, though dropped back to 3rd and remained here, giving him another podium finish!

19.4.18 - RAFMSA Endurance Championship, UK

Round one of the RAFMSA Endurance Championship took place at South Wales Karting Centre in Llandow where a total of 57 teams registered for the series with 38 competing in the 1stround. Team MORTS #25in their MS-Prokart took pole position by a very small margin.

18.4.2018 - GTC Cheb

Dobrý den !

Tipněte si, kdo byl nejrychlejší na Kartareně v Chebu v kvalifikaci na „GTC 12h von Cheb“!  (šampionát německých vytrvalostních závodů na H390) – jelo 39 týmů z celého Německa (tedy vlastně 38. německých týmů a my).

11.4.2018 - Kimbolton April 2018

JDR Drivers take wins across all classes!

It was another wet race day at Kimbolton, though under the guidance of Jack Dex, his drivers shone in bad conditions.

13.3.2018 - Francie

První úspěch pro nově homologovaný podvozek MS KART MINI Blue Kite ve Francii ! O víkendu se jel závod Grand Prix Lucien Lebret v Angerville a MS KART slaví první vítězství:-)

5.12.2017 Kartmania Show 2017 in Silverstone

MS KART chassis presented by Howard Lucas and Dave Harvey at the Kartmania Show 2017 at the Grand Prix circuit in Silverstone on 2nd and 3rd December 2017.

Český jezdec Adam Kout je Vicemistrem Evropy Superkartů pro rok 2017

Do závěrečného třetího podniku Mistrovství Evropy Superkartů, který se jel ve dnech 27. – 29.10. ve francouzském Le Mans, vkročil český motokárista a tovární jezdec závodního týmu MS Kart Adam Kout skvělým způsobem. V sobotu vyhrál obě části kvalifikace, takže si do obou závodních jízd zajistil start z pole position. První závodní jízda se jela na závěr sobotního programu. Z počátku závodu sváděl Adam boj o první místo se svým největším soupeřem Peterem Elkmannem, ale v druhé polovině závodní jízdy již na vítěze Elkmanna nestačil a cílem projel na druhém místě.  O evropském titulu tak sobotní klání nerozhodlo a souboj o "šampiona" Superkartů se přesunul na nedělní závěrečnou závodní jízdu.