Sezona 2017

19.9.2018, Pohár AČR Wackersdorf – třída BABY 60

Poslední závod Poháru AČR, který se jel na německé trati ve Wackersdorfu 15.-16. září, zakončil šťastný úsměv malých závodníků: ve třídě BABY 60 si František Němec alias Pinokio se start. č. 7 dojel pro pohár za 1. místo a jeho týmový kolega Filip Kovalík s č. 24 skončil ve své kategorii celkově 3. Blahopřejeme malým motokáristům i celému týmu :)

13.9.2018, 24 hod GTC Wackersdorf, SRN

O víkendu 8.-9. září 2018 se zúčastnil chebský tým EM-racing pátého podniku vytrvalostního šampionátu GTC. Jelo se 24h ve Wackersdorfu. Možná i díky O-kroužkovému řetězu jsme nepatřili k nejrychlejším, proto jsme museli vsadit na pravidelnou jízdu bez chyb. Díky kvalitní Robertově přípravě kára vydržela 24 hodin bez problémů.

11. 9. 2018 - CEE - CENTRAL EUROPEAN ROTAX MAX CHALLENGE BRUCK, Rakousko

Ve dnech 7. – 9. září se konal poslední závod ZÓNY STŘEDNÍ EVROPY CEE ROTAX MAX CHALLENGE. Rozhodovalo se zde o postupových místech na GRAND FINÁLE v Brazílii. Náš tým dorazil do rakouského Brucku s jezdcem Janem Malečkem, který před tímto závodem figuroval na 5. pozici v celkovém pořadí ve třídě DD2.

29.8.2018, UK BPEC 6Hour round at Shenington

The MS Soco Select team came out as the eventual winners of the BPEC 6 Hour race at Shenington, but only after a thrilling battle with Baron Racing. Baron, also on a Lucas prepared MS, lost an engine in the very heavy rain near the end of the race, enabling MS Soco Select to take yet another victory.

Very well done to their drivers, Dan Crossley, Paul Wilkins and Steve Lyall.

21.8.2018 CIK-FIA Mistrovství Evropy superkartů 2018 Assen (NL)

V holandském Assenu se o minulém víkendu, v rámci závodního víkendu Gamma Racing Day, odjel také druhý závod evropského šampionátu superkartů. Na startu nesměl chybět český reprezentační motokárista Adam Kout a tovární tým MS Kart Racing. Adam Kout s týmem MS Kart obhajují z posledních let dvakrát evropský titul (2015 a 2016) a jednou titul Vicemistra Evropy (2017).

11.7.2018 - SPA 24 hour race

Hi MS KART,
here are some images of the VDH kart winning the recent Spa 24 hour race. The team drivers were Steven Welsh, Tijmen van der Helm, Lars Lamborelle and Senna Koolen.

The MS kart was brand new for the race and was prepared and maintained by Howard Lucas and Steven Taylor.

26.6.2018 - UK: Victory at Whilton Mill!

JDR win in Mini X30 & more progress made throughout all classes at Whilton!

3.6.2018 - Kout přivezl z Doningtonu dvě druhá místa

Český motokárový reprezentant a dvojnásobný evropský šampion (v letech 2015 a 2016) Adam Kout vstoupil o minulém víkendu vynikajícím způsobem do seriálu Mistrovství Evropy superkartů. Zahajovací závod třídílného seriálu se konal na známém anglickém závodním okruhu v Donington Parku. Pro český tovární tým MS Kart Racing a pro Adama Kouta to tak byla první příležitost, jak si vyzkoušet zbrusu nový podvozek MS Kart pro letošní sezonu.

13.6.2018 - ROTAX MAX CHALLENGE EUROTROPHY KRISTIANSTAD – Švédsko

Ve dnech 8. – 10. června se ve švédském Kristianstadu jel závod ROTAX MAX CHALLENGE EUROTROPHY, kterého se zúčastnil i náš tým s jezdcem Janem Malečkem ve třídě ROTAX MAX DD2.

11.6.2018 - BPEC 12 Hour Race at PFI, UK

The MS Soco Select team totally dominated the recent 12 hour endurance race at the Paul Fletcher International Circuit, winning by 5 laps. The drivers were Dan Crossley. Paul Wilkins, Stephen White and Steve Lyall.