26.4.2016 Další skvělé umístění z PAČR v Chebu

 

Seriál PAČR odstartoval tento víkend 23.4. – 24.4. 2016 úvodním závodem v Kartareně Cheb. Po celý víkend všechny účastníky trápilo proměnlivé, deštivé až mrazivé počasí. V našem stanu tentokrát stáli jezdci Jan Maleček ( ROTAX junior ),  Václav Rumlena ( KZ ) a na hostování byl u nás Jakub Novotný ( ROTAX senior ).

Všem jezdcům z našeho týmu se po celý závodní víkend velice dařilo. Honza Maleček po vyhraném sobotním měřeném tréninku, následně v nedělních rozjížďkách obsadil 3., 2. a 1. místo a celkově skončil na stupínku nejvyšším. Václav Rumlena v kategorii KZ nelicencovaní vyhrál v sobotu měřený trénink, v neděli 1. jízdu nedokončil a ve 2. a 3. Zvítězil. Celkově obsadil 1. místo. Jakub Novotný, který s námi jel pouze tento závodní víkend, vyhrál všechny jízdy a dojel si pro celkové prvenství.

Dále se dařilo jezdcům s podvozky MS KART ve třídě MINI 60, kde Jan Pícha obsadil celkové 2. a Lukáš Svoboda 3. místo.

Tímto bych chtěl velice poděkovat všem našim jezdcům a mechanikům, jakož i všem zúčastněným, kteří v tomto mrazivém počasí vydrželi až do nedělního večera. Následující sobotu a neděli se opět v Chebu pojede 1. závod MČR a doufáme, že na tyto skvělé výsledky navážeme….

Za MS KART Racing Team

Jiří Kahuda