13.1.2016 MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA MOTOKÁR IKA KART2000 - OFFENBACH SRN 2016

Již tradičně se v polovině ledna konala v německém Offenbachu nad Mohanem největší mezinárodní motokárová výstava IKA KART2000. Letošní již 24. ročník výstavy byl zahájen v sobotu 16.1.2016 v 9 hodin ráno a až do nedělního odpoledne proudily výstavištěm stovky motokárových příznivců z celého světa.

Ani v letošním roce zde nechybělo zastoupení podvozků značky MS KART. Díky velmi dobře se vyvíjející spolupráci s naším obchodním zástupcem v Německu p. Helmutem Biebasem a jeho firmou HB Kart Racing se nám pro letošní rok podařilo získat podstatně větší a velmi lukrativní místo pro představení nových modelů podvozků MS KART připravených pro nadcházející závodní sezonu 2016.

Ve stánku nechyběly ani kompletní motokáry jako např. MS KART RED CONDOR s motorem HONDA GX270 do půjčovny, dále MS KART RZF29 s motorem HONDA GX390 pro německý seriál GTC (German Team Challenge) nebo MS KART Blue Swift s motorem Swissauto 250.

Samozřejmou součástí naší expozice se staly motory ROTAX a horkou novinkou stánku MS KART byl zcela nový motor DEA 125 KZ, který jsme zde společně s novým jednoválcovým motorem DEA 250 prezentovali jakožto oficiální prodejce italských motorů DEA pro Českou a Slovenskou republiku.

Obrovský zájem návštěvníků vyvolal "mistrovský" superkart Adama Kouta a jeho vítězná evropská trofej za Mistra Evropy Superkart 2015.