6.5.2015 Pohár AČR – Cheb

Ve dnech 1. – 3. května se na trati Ypsilonka v Chebu konal první závod seriálu Pohár AČR. Náš tým se v rámci tohoto závodního víkendu zaměřil především na testování, jelikož tento í týden se zde pojedou závody MČR a my chceme samozřejmě dosáhnout co nejlepších výsledků.

Poháru AČR se zúčastnili Jan Maleček a Tereza Dušková v kategorii ROTAX a Václav Rumlena Václav v KZ2. Dále s námi páteční a sobotní tréninky absolvoval náš nový jezdec v kategorii KZ2 Jan Midrla, který se seznamoval s novou technikou.

V Chebu panovalo proměnlivé počasí a jezdci si mohli vyzkoušeli jízdu na suchu i na vodě. Ve třídě ROTAX Junior startovalo 9 jezdců a Honza Maleček si v sobotním měřeném tréninku vyjel 3. Místo. Nedělní rozjížďky dokončil jako 2. a 3., což mu umožnilo start z 1. řady do finále. Zde po pěkných bojích na trati obsadil konečné 4. místo.

Tereza Dušková ve třídě ROTAX Senior po trochu pomalejším začátku, kdy v měřeném tréninku obsadila 6. místo, svůj výkon stupňovala: v rozjížďkách byla 2 x na 5. místě a ve finále se probojovala až na konečnou 4. příčku.

U Vaška Rumleny bylo na začátku znát, že letos nemá ještě mnoho najeto, ale postupně také zrychloval a po 6. místě v měřáku byl 7. a 5. v rozjížďkách. Finále se jelo na vodě a Vašek skončil jako 5.

Z Chebu jsme odjížděli s tím, že naši jezdci skončili těsně pod stupni vítězů, tak snad nám příště popřeje trochu více štěstí a nějaký ten pohár si odvezeme.

 

Všem děkuji za dosažené výsledky a přeji mnoho úspěchů v dalších závodech !

Za MS KART Racing Team Jiří Kahuda 

Děkujeme MSkartu za skvěle

Děkujeme MSkartu za skvěle připravenou techniku, a hlavně šéfovi racing teamu Jirkovi Kahudovi a jeho zástupci Ríšovi Eichlerovi, nejen za profi přípravu motokáry, ale také za kamarádskou a pohodovou atmosféru ve stanu, cenné rady a psychickou podporu jezdců. Fánovi Pilouškovi děkujeme za bleskovou přípravu náhradních dílů :-)

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME