4.8.2015, Pohár AČR Cheb

Na přelomu prázdnin ve dnech 31. července až 2. srpna 2015 se konal 3. závod poháru AČR na trati v Chebu. Náš tým tentokrát reprezentovali tři jezdci, kterým se ve svých kategoriích velice dařilo.

Ve třídě ROTAX MAX Junior startoval Honza Maleček, ten si vyjel 1. místo v měřeném tréninku a od té doby nenechal nikoho na pochybách, že trať v Chebu velmi dobře zná a je jeho oblíbená. Stylem start-cíl vyhrál obě předfinálové jízdy a následně si připsal vítězství i ve finálové jízdě.

V kategorii ROTAX MAX Senior startovala Tereza Dušková. V měřeném tréninku zajela 3. čas, v první jízdě skončila jako 2., ve druhé jízdě jako 3. a v následném finále si dojela pro krásné 3. místo.

Ve třídě KZ2 se představil domácí Václav Rumlena. Ten ve všech volných trénincích, kdy dosahoval nejrychlejších časů, ukázal, že trať v Chebu je jeho nejoblíbenější a bez problémů vyhrál měřený trénink. V neděli ovšem kvůli zdravotním problémům ze závodu odstoupil.

Chtěl bych také poukázat na velmi pěkné výkony Milana Šnajdra, který skončil 3. ve třídě KZ a Romana Černého, ten byl 2. ve třídě KZ senior.

Tímto bych chtěl poblahopřát a poděkovat všem našim jezdců a jejich mechanikům za dosažené výkony.

Za MS KART Racing Team

Jiří Kahuda