27.6.2015, Mistrovství České republiky, Písek

Poslední červnový víkend se konal 3. závod MČR na trati v Písku a sešlo se zde téměř 110 jezdců ve všech kategoriích.

V našem týmu startovali čtyři jezdci. Dva naši stálí piloti - Jan Maleček ve třídě ROTAX MAX junior a Jan Midrla ve třídě KZ. Dále pak dva nováčci - Dušan Kouřil v ROTAX MAX junior a Adam Janouš v KZ2.

Ve třídě junior byla jako vždy veliká vyrovnanost všech jezdců a naši kluci se v této konkurenci neztratili. Sobotní trénink trochu ovlivnilo počasí, kdy část jezdců jela ještě na mokrých pneumatikách a část správně zvolila pneumatiky suché. Nakonec Honza Maleček vybojoval 5. pozici a Dušan Kouřil 9. V nedělních rozjížďkách postupoval Honza stále dopředu a obsadil 4. a 3. místo po předfinále a do startu superfinále stál v 1. řadě na druhé pozici. V superfinále najížděl ještě do posledního kola na 3. místě, ale po kolizi několik zatáček před cílem s jiným jezdcem, mu přestal jet motor a Jan Maleček skončil nakonec na 10. příčce. Dušan Kouřil jel s naší technikou poprvé a pomalu si na ní zvykal. Po 9. místě v měřeném tréninku dojel 10. a 7. v předfinále a v superfinále skončil na pěkném 6. místě. Junioři jako vždy předváděli na trati krásné souboje plné předjíždění, které potěšilo a zaujalo každého přítomného diváka.

Dále jsme měli dvojnásobné zastoupení v královské třídě KZ, kde jsme letos zvyklí na předních pozicích vidět Honzu Midrlu. Pro tento závod nastoupil ještě Adam Janouš, který oprášil své závodní rukavice a ukázal, že mu to jde minimálně stejně dobře, jako když v této třídě dělá mechanika jiným jezdcům. V měřeném tréninku skončili Honza 2. a Adam 3., což byla skvělá pozice pro nedělní závod. V 1. předfinále ještě zvítězil Jakub Kadlčák před Janem Midrlou a Adamem Janoušem, ale po této jízdě a doladění techniky již Honza obsadil v předfinále i superfinále 1. místa. Adam dojel na 3. místě v předfinále a v superfinále skončil na 2. místě, čímž potvrdil perfektní fungování podvozků v této kategorii. Na stupně vítězů byl pro naše diváky velice radostný pohled, naši kluci stáli na prvních dvou stupních.
Tímto chci všem našim jezdcům a mechaniků, kteří jim techniku připravovali, velmi poděkovat a popřát mnoho štěstí do dalších závodů v této sezoně.

Jiří Kahuda
MS KART racing team 

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME