17.9.15 - NAŠI JUNIOŘI PODALI NA MSR V BRUCKU VÝBORNÉ VÝKONY

O víkendu 11. – 13.9. 2015 hostil rakouský Bruck další závod MSR + MP. Nechyběl zde ani závodní tým MS KART.

Třída ROTAX MAX Junior čítala celkem 22 jezdců, kteří na trati předvedli krásné závodění, což na tribuny přitáhlo mnoho diváků. Za náš tým se na start postavili dva jezdci - Jan Maleček a Daniel Netiagovskii – a mezi juniory se neztratili. Již ve volných trénincích dokazovali, že jim rakouská trať sedí. Dosahovali velice rychlých časů i přesto, že tuto variantu trati jeli poprvé v životě. Především Honza Maleček ve všech volných trénincích zajížděl úplně nejrychlejší časy. Ještě poslední trénink před měřeným tréninkem vyhrál. Bohužel se nám pro měřák nepodařilo úplně trefit nastavení motokáry, především tlaky pneumatik a tak Honza zajel až 7. a Dan Netiagovskii 11. čas.

Druhý den ráno jsme ve warm-upu vyzkoušeli nové nastavení motokár, které se záhy ukázalo být velmi dobrým. V rozjížďkách už se kluci posouvali dopředu. Hlavně Honza předváděl super výkony a předjížděcí manévry. Po výsledcích 3., 2. a 1. místo v rozjížďkách obsadil celkově 2. místo v závodě. Dan si dojel pro 7., 5. a 4. místo a celkově skončil pátý.

Tímto bych chtěl oba naše jezdce velice pochválit a poděkovat jim za předvedené výkony. Bylo vidět, že podvozky MS KART fungují super a že můžeme dosahovat i na nejvyšší příčky na stupních vítězů.

 

Za MS KART Racing Team

Jiří Kahuda

Ahoj chtěl bych poděkovat

Ahoj
chtěl bych poděkovat MS kártu zejména mému mechanikovi a kamarádovi Jirkovi Kahudovi za obětavost, svědomitost, perfektní přípravu a nastavení mé káry 158.
Už se těším na další závody a na tebe Jirko.

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME