14.12.2015 - Zlatý volant 2015 v kategorii motokáry získal Adam Kout

V pražském TOP Hotelu proběhlo ve čtvrtek večer 10. prosince slavnostní vyhlášení novinářských anket Zlatý volant, Zlatá řidítka a Zlaté oko.  Pořadatelem této tradiční a populární ankety je agentura Sport - Press. V kategorii motokár se mezi prvními třemi prosadili dva jezdci, kteří tento rok reprezentovali firmu MS KART. Své loňské vítězství obhájil zaslouženě motokárista Adam Kout. V této kategorii se hlasování zúčastnilo 25 novinářů a na první místo Adama Kouta umístilo 24 z nich. Novinář Pavel Kortus (Jihočeský deník) umístil Adama Kouta bohužel až na třetí místo. Nebýt tohoto hodnocení, získal by Adam plný počet hlasů na prvním místě, což se v historii této ankety za 39. ročníků zatím nikdy nestalo. Adam získal celekm 244 bodů (MS KART), na druhém místě se umístil Patrik Hájek - 136 bodů a na třetím místě Jan Midrla - 85 bodů (MS KART).  

Jan Midrla obdržel také jednu ze zvláštních cen a to Cenu Jiřího Sedláře - pro nejlepšího talentovaného jezdce do 23 let. 

Tímto večerem byl zakončen úspěšný, závodní rok 2015 pro firmu MS KART a je vidět, že i v malé prachatické firmě se dají dělat super výsledky.