24.10.2014 - Poděkování z Chebu

 

Zdravím všechny v MS Kartu!

Děkujeme za výbornou a odolnou techniku. Na podvozku, který má odjeté plné tři sezóny, dokáže být Emil stále nejrychlejší v nejpočetnější motokárové kategorii HONDA 390. To dokázal jednoznačně na posledních závodech KartingCupu v Chebu. V posledním tréninku to bylo jen o pár setin před šampiónem sprintů Lubomírem Škardou. V závodě už naděloval těžké desetiny až vteřiny i těm nejrychlejším. Přitom trénink jsme jeli na ¼ gumách a na tříhodinový závod jsme nasadili pneu, které už měly jeden vytrvalostní závod za sebou. Myslím, že nikdo jiný takovou důvěru v káru a své schopnosti neměl a všichni startovali na nových pneu. 

První večerní závod v Chebu měl fantastickou atmosféru, ale pro nás nezačal dobře. Po startu 22 posádek se ucpala 2. zatáčka a Emilovi po kontaktu se soupeřem zhasl motor. Vyskočil, nastartoval a bylo z toho průběžně poslední místo a velká ztráta. I přes to, že musel Emil všechny předjíždět, zajel první 50 minutový stint s průměrným časem 1:01,8, když vítězná posádka závodu jela s průměrným časem 1:02,6! Takže se i ti nejrychlejší soupeři brzo podivovali, jak je možné, že už je zase ten Emilův „meloun“ (červenozelená přilba) před nimi a ujíždí jim. Já jsem jako jezdec začátečník a Emilovi to bohužel kazím. Přesto výsledek po třech hodinách v cíli - jedno kolo a kousek ztráta na vítěze, myslím, není ostuda. Na příští rok více natrénuji a věřím, že se lepší výsledky dostaví.

Děláte dobrou práci a skvělé motokáry, se kterými je radost jezdit.

Z Chebu Vám přeje mnoho dalších úspěchů Emil Minář sen. 

 

undefined

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME