1.10.2014, MČR Vysoké Mýto

Ve dnech 26. – 28.9.2014 se uskutečnil závěrečný závod MČR v kartingu. Náš tým dorazil na tento závod se čtyřmi jezdci, ale do boje o titul mistra republiky už mohl zasáhnout pouze jeden z nich, a to  Jan Maleček, kterému patřila průběžná druhá pozice ve třídě MINI 60 s minimálním bodovým odstupem na 1. pozici. Dále jeli ve třídě ROTAX MAX Petr Fulín, který byl průběžně na čtvrtém místě. Protože však vynechal závody v České Lípě a Chebu, tak už nemohl na lepší pozici než čtvrtou pomýšlet. Dále Terezka Dušková, ta se zúčastnila pouze tohoto posledního závodu, protože zde sliboval velikou účast jezdců. V našem staně byl ještě ve třídě KZ2 Václav Rumlena, ten pro zranění musel vypustit 1. polovinu sezony, tak to bral jako dobrý trénink na příští rok.

Ve třídě MINI 60 Honza od 1. tréninku dokazoval, že nepřijel dát soupeřům nic zadarmo a zajížděl ve všech trénincích nejrychlejší časy. V měřeném tréninku skončil na třetím místě se ztrátou 0,1 sekundy na 1. místo. V neděli potom skončil v 1. jízdě po velkých bojích na 3. místě, ve 2. jízdě po kolizi vypadl z trati a dojel jako 17., což mu dalo dohromady do superfinále 7. pozici. V superfinále bojoval jako lev a dokázal projet cílem na 3. místě v těsném odstupu za jezdci Bednářem a Koreným. Tyto výsledky mu v celkovém hodnocení MČR přinesly 3. místo s minimálním bodovým odstupem na první dva. Honzovi za celou sezonu a za odvedené výkony velice děkujeme a gratulujeme ke 3. místu v MČR.

Ve třídě ROTAX se sešlo celkem 24 jezdců, což bylo nejvíce za celý rok. Tímto všem reprezentatntům velice děkuji a doufám, že tak hojná účast nebyla naposledy, protože jízdy byly velice pěkné a atraktivní. Závod se jistě líbil všem jezdcům i jejich doprovodům. Petr Fulín jel pěkně a po 4. a 3. místě z rozjížděk dojel ve finále jako 5., což mu dalo v celkovém hodnocení MČR 4. místo. Terezka Dušková bojovala ze všech sil a stačilo to na 15. a 12. místo v rozjížďkách a ve finále dojela na pěkném 13. místě. To ji pasovalo na nejrychlejší dámu ve třídě ROTAX.

Vašek Rumlena nastoupil do nejsilnější třídy KZ2, bylo na něm znát, že na této trati má zatím odjeto velice málo kol a po páteční absenci při trénincích na přední místa nedosáhl. Po odjetých rozjížďkách byl 2 x desátý a rovněž ve finále dojel na 10. pozici.

Ještě jednou všem jezdcům, kteří reprezentovali naši značku  v sezoně 2014 v MČR, velice děkuji a přeji všem úspěšný zbytek sezony a hodně štěstí a sportovních úspěchů v sezonách následujících.

Za MS KART racing team Jiří Kahuda.

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME