Sezona 2014

20.11.2014, Panama

Good day Milena,

I am very happy to inform you that after a long and controversial season I managed to take home the championship.

12.11.2014 - Slavnostní vyhlášení sezony Karting Cup 2014

V sobotu 8. listopadu se v Lanškrouně konalo slavnostní vyhlášení sezóny Karting Cup 2014. Tovární jezdci MS KART Racing Teamu Honza Maleček (MINI 60) a Terezka Dušková (Rotax MAX Senior Registrace) převzali ceny za vítězství v tomto seriálu.

Blahopřejeme !

10.11.2014 - Výstava Rychlá kola 2014 v Lysé nad Labem

Firma MS KART představila své podvozky na Výstavě Rychlá kola 2014, která probíhala ve dnech 7. - 9. listopadu v Lysé nad Labem. 

6.11.2014 - poděkování

Vážení,

děkuji Vaší firmě za podporu a pomoc při přípravě a nastavení podvozku v seriálech KC a PAČR v letošní sezóně a těším se na spolupráci v letech příštích. Děkuji především pracovníkům účastnících se závodů, protože kluci si to fakt zaslouží. Také díky jejich chování a přístupu na závodech je Vaše značka využívána v tak hojné míře.

S přáním pěkného dne,
Lubomír Škarda

24.10.2014 - Poděkování z Chebu

 

Zdravím všechny v MS Kartu!

Děkujeme za výbornou a odolnou techniku. Na podvozku, který má odjeté plné tři sezóny, dokáže být Emil stále nejrychlejší v nejpočetnější motokárové kategorii HONDA 390. To dokázal jednoznačně na posledních závodech KartingCupu v Chebu.

21.10.2014, Karting Cup v Chebu

O víkendu 18. – 19. října proběhl na trati v Chebu poslední závod Karting Cupu.

Náš tým MS KART Racing se zúčastnil se čtyřmi jezdci, z nichž dva bojovali v celkovém hodnocení o 1. místo. V kategorii MINI 60 jel Honza Maleček, v ROTAX MAX Terezka Dušková a Milan Šnajdr a v KZ2 Václav Rumlena.

Francie 3.-5.10.2014, Mistrovství Evropy Superkartů CIK-FIA ve Val de Vienne

 

O minulém víkendu se jel poslední závod Mistrovství Evropy CIK/FIA Superkartů na trati ve francouzském Val de Vienne. Na této trati náš tým ještě nikdy nezávodil a byla pro nás velkou neznámou. Byli jsme překvapeni velmi pěkným areálem na jihozápadě Francie.

7.10.2014, testování v Chebu

V neděli 5. října uspořádal náš tým na motokárové dráze Chebu testování s podvozky MS KART a motory ROTAX. Na dráze vládla za příznivého počasí příjemná atmosféra. Všichni si pochvalovali zkoušenou techniku a odjížděli večer spokojení a příjemně unavení.

Všem zúčastněným děkuji.

Za MS KART Racing Team Jiří Kahuda

Adam Kout je Vicemistrem Evropy Superkart 2014 !

 

1.10.2014, MČR Vysoké Mýto

Ve dnech 26. – 28.9.2014 se uskutečnil závěrečný závod MČR v kartingu. Náš tým dorazil na tento závod se čtyřmi jezdci, ale do boje o titul mistra republiky už mohl zasáhnout pouze jeden z nich, a to  Jan Maleček, kterému patřila průběžná druhá pozice ve třídě MINI 60 s minimálním bodovým odstupem na 1. pozici. Dále jeli ve třídě ROTAX MAX Petr Fulín, který byl průběžně na čtvrtém místě. Protože však vynechal závody v České Lípě a Chebu, tak už nemohl na lepší pozici než čtvrtou pomýšlet. Dále Terezka Dušková, ta se zúčastnila pouze tohoto posledního závodu, protože zde sliboval velikou účast jezdců. V našem staně byl ještě ve třídě KZ2 Václav Rumlena, ten pro zranění musel vypustit 1. polovinu sezony, tak to bral jako dobrý trénink na příští rok.