29.8.2013 - EUROPEAN SUPERKART SERIES – A1 Red Bull Ring Rakousko

Na krásném okruhu A1 Red Bull Ring v Rakousku se ve dnech 23. – 25. srpna jel předposlední závod seriálu European Superkart Series. Počasí zde bylo velmi proměnlivé, takže si náš tovární jezdec Adam Kout vyzkoušel rychlou a triumfální jízdu na suchu jakož i kvalifikaci na vodě a závod za plného deště.

undefined

Adam i jeho kára byli ve skvělé kondici a poté, co nenašli přemožitele ve volných trénincích ani v kvalifikaci, si v sobotním závodě s přehledem dojeli pro „zlato“, a to i přes nepříliš vydařený start, kdy se Adamovi „ulil“ motor, takže se z první řady propadl až na patnáctou příčku. V nájezdu do druhého kola už byl ale na cílové rovině pátý a za další dvě kola se ujal vedení. To si udržel až do konce závodu a s náskokem zvítězil. Nádavkem přidal ještě nejrychlejší kolo. Druhý dojel Němec Hentschel, třetí Angličan Riley a čtvrtý – rovněž na MS KARTU – Holanďan Kievitsbosch.

Ve druhém závodě, který se jel za deště v neděli ráno, obsadil Adam druhé místo za vítězným Danielem Hentschelem. Jízda byla poznamenána vytrvalým deštěm. Adam odstartoval třetí, po pár kolech postoupil na druhé místo a tak nakonec dojel i do cíle. Volba obout mokré pneumatiky rozjeté po kvalifikaci nebyla optimální a Adamovi to „dost klouzalo“. Nemělo však cenu nic riskovat, pro tým byly nejdůležitější zkušenosti z mokrého závodu a příprava na další závod Mistrovství Evropy za 14 dní ve francouzském Magny-Cours. Třetí za Adamem dojel opět Riley a na sedmém místě byl na podvozku MS jezdec Mark Verhaar z holandského týmu Karting Paradise Jana Cramera .

undefined undefined undefinedundefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME