14.12.2012, ČR

 

Dobrý den všem zaměstnancům MS Kartu.

V uplynulé sezoně jsme se tradičně zúčastnili ve třídě HONDA 390 celého seriálu pohárových závodů Moravského poháru, pořádaných Moravským motokárovým klubem. Po roku 2011, v kterém Libor vyhrál plombované motory a David kategorii OPEN, se oba kluci rozhodli jet právě tuto prestižní kategorii Hond s vyšším výkonem.

Zdůrazňuji, že celou naši pětiletou závodní historii používáme bez výjimky podvozky MS Kart. Po velmi dobrých zkušenostech se "starou dobrou" RCA 26 jsme z tradice nevybočili ani letos, když jsme zvolili RZF 29 ve verzi pro pohárové závody.  O úpravu motorů se postaral známý ladič Hond Kamil Daniš z Přerova.

Od začátku sezony jsme cítili značný tlak od konkurence. Doplácel na něj v kontaktech se soupeři hlavně David jako vítěz předcházející sezony. Libor, vypiplaný plombovanými motory s nižším výkonem, uplatňoval svůj cit zvlášť na technických tratích a hlavně na začátku a v závěru sezony ostatním bezpečně ujížděl. Na českých tratích ale musel o výsledky urputně bojovat  zejména s bývalým mistrem ČR a naším kamarádem Petrem Finstrlem. David podával stabilně dobré výkony a postupně sbíral potřebné body.

Libor si zajistil prvenství už v  předposledním závodě, David v napínavé koncovce udržel třetí místo.

Za pět let naší činnosti jsme s podvozky MS Kart získali v Moravském poháru v Hondách celkem čtyři prvenství a po jednom druhém, třetím a pátém místě. Za upozornění stojí i to, že za tu dobu jsme nezničili ani jeden rám. To jednoznačně svědčí o odborné práci lidí v MS Kartu a kvalitě použitých materiálů i proto, že podvozek je těžkou Hondou více namáhaný.

Děkujeme za spolupráci celému týmu MS Kart a přejeme hodně sportovních a obchodních úspěchů. 

Zdeněk Čužna
OZ EKOSPORT

 

undefined undefined undefined undefined

You need to assist me to on this

I'm looking for a motif or wordpress plugin that might be able to resolve this concern. Please share if you have any suggestions. You need to assist me to on this

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME