Výstava motokár v Německu - 26.1.2011

Ve dnech 22.-23.1.2011 se již tradičně v německém Offenbachu nad Mohanem konala největší motokárová výstava na světě. I naše firma MS KART zde představila své podvozky a to společně s motokárovými motory firmy VM Motor z Písku. Náš stánek jsme připravili za spolupráce a velké organizační pomoci našeho obchodním zástupce v Německu, pana Günthera Kunze z firmy AMZ KARTS a jeho kelegy pana Helmuta Biebase .

Vedle závodních podvozků MS KART RZF29/KZ, RZF29/KF s předními brzdami ovládanými rukou a nově homologovaného podvozku pro Německo a Velkou Británii MS KART MINI 950 Super Cadet, které zaujaly mimo jiné i díky novému designu polepů na plasty MS KART 2011, jsme představili také novou motokáru do půjčovny vhodnou i pro děti MS KART INDOOR MINI, jakož i motokáru MS KART PROKART 010 se dvěma motory HONDA GX200. Podvozek MS Prokart, který je určený jak pro vytrvalostní závody tak i pro „sprinty“, již dlouhá léta úspěšně dodáváme do Velké Británie a od loňského roku se stal velmi populární i v německém seriálu závodů týmů GTC (German Team Championship), jehož organizátor p. Frank Jelinki ze spol. Aktiv-Events Motorsport GmbH měl v Offenbachu svůj stánek těsně vedle našeho (více informací na www.race-report.de ). Velkou pozornost u návštěvníků vzbudila i motokára MS Superkart s dvouválcovým motorem VM 250ccm, se kterou v loňské sezoně velmi úspěšně závodil v našem superkartovém týmu Adam Kout.

Ve třídě KZ pojede i letos s podvozkem MS KART RZF29 náš smluvní jezdec - Švéd Filip Gudmundsson (na snímku níže) a to nejen ve Švédsku, kde vloni dosáhl skutečně skvělých výsledků, ale i v Mistrovství Německa.

Nepřehlédnutelná byla v působivém stánku rakouské firmy Rübig i motokára MS KART RZF29/KZ s 2-taktním vodou chlazeným motorem MEGA o výkonu 65 PS. S firmou Rübig úspěšně spolupracujme na vývoji podvozku pro tento zajímavý motor již od roku 2008 a jsme velmi rádi, že motokáru představili právě zde (více na www.mega-kart.com).

Milena Vachtfeitlová
MS KART s.r.o.

Foto: Vráťa Ondráček

 

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME