Výstava motokár v Německu - 26.1.2011

Ve dnech 22.-23.1.2011 se již tradičně v německém Offenbachu nad Mohanem konala největší motokárová výstava na světě. I naše firma MS KART zde představila své podvozky a to společně s motokárovými motory firmy VM Motor z Písku. Náš stánek jsme připravili za spolupráce a velké organizační pomoci našeho obchodním zástupce v Německu, pana Günthera Kunze z firmy AMZ KARTS a jeho kelegy pana Helmuta Biebase .

Vedle závodních podvozků MS KART RZF29/KZ, RZF29/KF s předními brzdami ovládanými rukou a nově homologovaného podvozku pro Německo a Velkou Británii MS KART MINI 950 Super Cadet, které zaujaly mimo jiné i díky novému designu polepů na plasty MS KART 2011, jsme představili také novou motokáru do půjčovny vhodnou i pro děti MS KART INDOOR MINI, jakož i motokáru MS KART PROKART 010 se dvěma motory HONDA GX200. Podvozek MS Prokart, který je určený jak pro vytrvalostní závody tak i pro „sprinty“, již dlouhá léta úspěšně dodáváme do Velké Británie a od loňského roku se stal velmi populární i v německém seriálu závodů týmů GTC (German Team Championship), jehož organizátor p. Frank Jelinki ze spol. Aktiv-Events Motorsport GmbH měl v Offenbachu svůj stánek těsně vedle našeho (více informací na www.race-report.de ). Velkou pozornost u návštěvníků vzbudila i motokára MS Superkart s dvouválcovým motorem VM 250ccm, se kterou v loňské sezoně velmi úspěšně závodil v našem superkartovém týmu Adam Kout.

Ve třídě KZ pojede i letos s podvozkem MS KART RZF29 náš smluvní jezdec - Švéd Filip Gudmundsson (na snímku níže) a to nejen ve Švédsku, kde vloni dosáhl skutečně skvělých výsledků, ale i v Mistrovství Německa.

Nepřehlédnutelná byla v působivém stánku rakouské firmy Rübig i motokára MS KART RZF29/KZ s 2-taktním vodou chlazeným motorem MEGA o výkonu 65 PS. S firmou Rübig úspěšně spolupracujme na vývoji podvozku pro tento zajímavý motor již od roku 2008 a jsme velmi rádi, že motokáru představili právě zde (více na www.mega-kart.com).

Milena Vachtfeitlová
MS KART s.r.o.

Foto: Vráťa Ondráček

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

11.7.2018 - SPA 24 hour race

Výprodej pneumatik 2018

NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená