Oregon Rotax Race, USA - 31.5.2011

Ahoj Mileno,

máme za sebou úspěšný závod minulý víkend s podvozkem RZF29.

První závod "I-5 Corridor Rotax Series" se jel minulý víkend v Portlandu v Oregonu. Tato trať je považována za nejvíc technicky náročnou trať na západním pobřeží.

Ještě nikdy předtím jsme na této trati nejeli a Brodymu se už po krátkém testování podařilo kvalifikovat na druhé místo. Byl to skvělý výsledek, ale o to lepší bylo, když v pátek vedl celý první závod od startu do cíle a dominantním způsobem si s novým podvozkem dojel pro první vítězství !

V sobotním závodě jsme výsledek nezopakovali, protože Brodyho motokára se v první zatáčce dostala do kolize a on se propadl až na 8. místo. Během 21 kol se mu podařilo předjet zpět na 4. místo v cíli. V neděli Brody vylétl z trati ve vysoké rychlosti a během tréninku trefil špinavý násep. Došlo k značnému poškození a ohnutí rámu, který jsme museli narovnat na rovnacím stole. Opravu jsme dokončili na poslední chvíli, takže jsme ještě stihli kvalifikaci, kde Brody dosáhl 4. pozice na startu.

Horký závod začal opět s problémy v první zatáčce, takže se Brody v závodním poli propadl. Nebylo snadné se během 12 kol dostat zpět na čtvrté místo, na kterém nakonec přejel přes cílovou čáru.

V poledním závodě měl Brody skvělý start a jezdil po celou dobu jako třetí. Bohužel jsme se potýkali s problémy s karburátorem, které způsobily, že na hlavní rovině měla kára malou rychlost. Tento problém byl nakonec důvodem proč byl Brody koncem závodu předjet a propadl se na 4. místo.

Přestože jsme doufali, že dosáhneme vícekrát na stupně vítězů, byli jsme s výsledky v Oregonu velmi spokojeni.

V závodním poli plně obsazeném podvozky Kosmic a TonyKart ukázal náš MS Kart RZF 29, že je schopný tyto konkurenty porazit a vzbudil velký zájem mezi ostatními týmy a piloty.

Už se nemůžeme dočkat, až pojedeme na další závod a pojedeme s touto károu.

 

Děkujeme všem ve firmě MS Kart.

S pozdravem,

Greg Zink 

 

 

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME