International Superkart Series – Oschersleben / SRN - 9.5.2011


O víkendu 8.-9. 5. 2011 se na německém okruhu Motorsport Arena Oschersleben jel druhý závod holandského seriálu International Superkart Series. Za náš MS KART Racing Team startovali naši tovární piloti Adam Kout a Marko Laine z Finska – oba dva s podvozky MS a motory VM.

V sobotním kvalifikačním tréninku zajel Adam 2. nejrychlejší čas, Marko byl čtvrtý. Měřák vyhrál Němec Jürgen Reinke, na 3. místě skončila Priscilla Speelman z Holandska (MS KART/VM) a na 5. místě další Holanďan Mark Verhaar (MS KART/VM).

Výsledek 1. finálové jízdy znamenal historický úspěch pro značky MS KART a VM – poté co v 5. kole vypadl favorit závodu Reinke, zaujal Adam vedoucí pozici a závod s přehledem vyhrál. Za ním dojel na 2. místě jeho stájový kolega Marko Laine a třetí byl Mark Verhaar – takže na prvních třech místech projely cílem podvozky MS KART s motory VM !!!

Na startu 2. finálové jízdy se očekával souboj Reinkeho s Adamem Koutem, ke kterému bohužel nedošlo. Adamovi se nepodařilo dobře odstartovat a když začal zkracovat náskok, který na něj německý pilot jedoucí na prvním místě měl, vypadl v osmém kole pro poruchu motoru. Marko Laine projel cílem jako třetí za vítězným Reinkem a Priscillou Speelmann (MS KART/VM).

Dalším závodem Superkartů bude Mistrovství Evropy CIK/FIA, které se jede už tento víkend na trati Magny Course ve Francii.

 

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME