1. závod International Superkart Series (ISS) v Hockenheimu - 5.4.2011

Ve dnech 1. a 2. dubna 2011 se jel na okruhu v Hockenheimu v SRN první závod seriálu International Superkart Series. Za MS KART Racing Team letos v této královské motokárové disciplíně s motory o obsahu 250ccm startují dva jezdci. Týmovou jedničkou je Adam Kout, který byl 6. na Mistrovství Evropy CIK/FIA v roce 2010. Spolu s ním jede v našem týmu i Marko Laine z Finska. Oba dva s podvozky MS KART a motory VM.

V Hockenheimu vyhrál Adam Kout kvalifikaci před Fasbergem z Dánska a Holanďankou Priscillou Speelman. Marko Laine obsadil 5. příčku.

V prvním závodě Adam dlouho vodil, ale kvůli problémům s chlazením motoru musel první místo tři kola před cílem přenechat Priscille Speelman a dojel až jako třetí. Druhý byl v cíli Jürgen Reinke. První trojka projela cílem s minimálními rozdíly, ale Adam už bohužel neměl na to, aby se vrátil zpět na vedoucí pozici. Marko Laine dojel na čtvrtém místě, pátý byl Holanďan Mark Verhaar. Kromě Reinkeho s podvozkem Anderson a motorem Dea jeli ostatní čtyři jezdci první pětky na MS KARTU s motorem VM.

Ve druhém závodě s přehledem zvítězil Adam Kout před Reinkem a Priscillou Speelman. Na čtvrtém místě skončil Mark Verhaar. Marko Laine měl problémy s přehřátým motorem a prokluzující spojkou. Dojel až jako 9.

Další závod série ISS se jede 7. a 8. května v německém Oscherslebenu.

Milan Šimák
MS KART Racing Team

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME