Nákupní košík

  ROTAX karburátor, sada těsnění karburátoru, benzínové čerpadlo, sada pro opravu čerpadla, hadice benzínu, lanko plynu Kč bez DPH Kč s DPH Foto
295060 Karburátor DELL ORTO VHSB 34 XS MAX
6 462,80
7 820,00
1
262031 Šoupátko karburátoru 45
1 628,05
1 970,00
2
261192 Jehla K57
169,40
205,00
3
245630 Pojistka jehly
18,15
22,00
4
261270 Upevňovací šroub jehly
202,45
245,00
5
239885 Pružina šoupátka
132,20
160,00
6
261427 Víko šoupátka s kolenem
326,40
395,00
7
xxx Gumová manžeta - malá (objednávejte: sadu lanek plynu - 268040)
-
-
8
xxx Matice M6x0,75 (objednávejte: sadu lanek plynu - 268040)
-
-
9
xxx Seřizovací šroub M6x0,75 (objednávejte: sadu lanek plynu - 268040)
-
-
10
xxx Gumová manžeta - velká (objednávejte: sadu lanek plynu - 268040)
-
-
11
xxx Těsnění (objednávejte: sadu těsnění - 293834)
-
-
12
262042 Komínek DP 267
264,45
320,00
13
261550 Podložka hlavní trysky
23,95
29,00
14
281477 Sada hlavních trysek (100/102/105/108/110/112)
380,15
460,00
15
281476 Sada hlavních trysek (115/118/120/122/125/128/130)
442,10
535,00
15
281471 Sada hlavních trysek (145/148/150/152/155/158)
380,15
460,00
15
281470 Sada hlavních trysek (160/162/165/168/170/172)
380,15
460,00
15
281472 Sada hlavních trysek (175/178/180/182/185/188)
380,15
460,00
15
281473 Sada hlavních trysek (132/135/138/140/142)
318,15
385,00
15
281474 Sada hlavních trysek (190/192/195/198/200)
318,15
385,00
15
281885 Sada emulsní trubice (30/35/40/45/50/55/60)
760,30
920,00
16
281882 Sada trysek volnoběhu (30/35/40/45/50/55/60)
1 004,10
1 215,00
17
261895 Startovací tryska 60
95,00
115,00
18
261880 Jehlový ventil 150
438,00
530,00
19
xxx Těsnění (objednávejte: sadu těsnění - 293834)
-
-
20
261290 Páka plováků
285,10
345,00
21
229271 Čep plováků
28,90
35,00
22
268031 Plovák - 3,6 g
235,50
285,00
23
268030 Plovák - 5,2 g
235,50
285,00
23
268032 Plovák - 4,0 g
235,50
285,00
23
xxx Těsnění (objednávejte: sadu těsnění - 293834)
-
-
24
xxx Plováková komora (není jako náhradní díl)
-
-
25
xxx Těsnění (objednávejte: sadu těsnění - 293834)
-
-
26
261373 Zátka
90,90
110,00
27
845312 Pružná podložka VHZ5
8,25
10,00
28
262020 Šroub M5x20 mm
9,05
11,00
29
268044 Sada šroubů regulace vzduchu
103,30
125,00
30-31
xxx Tlačná pružina (objednávejte: sadu šroubů regulace vzduchu - 268044)
-
-
30
xxx Regulační šroub vzduchu (objednávejte: sadu šroubů reg.vzduchu - 268044)
-
-
31
268042 Sada sítka paliva
181,80
220,00
32-34
xxx Sítko paliva (objednávejte: sadu sítka paliva - 268042)
-
-
32
xxx Těsnění (objednávejte: sadu sítka paliva - 268042)
-
-
33
xxx Zátka (objednávejte: sadu sítka paliva - 268042)
-
-
34
xxx Tlačná pružina (není jako náhradní díl)
-
-
35
xxx Seřizovací šroub (není jako náhradní díl)
-
-
36
xxx Těsnění (objednávejte: sadu těsnění - 293834)
-
-
37
261915 Ovládání sytiče - kompletní
595,00
720,00
38
240505 Šroub M4,5x10 mm
41,30
50,00
39
240184 Šroub IMBUS M5x20 mm
20,65
25,00
40
293834 Sada těsnění pro karburátor
280,95
340,00
41
268040 Upevňovací sada lanek plynu
128,05
155,00
42
994483 Čerpadlo MIKUNI DF 44-210
826,40
1 000,00
43
296165 Sada těsnění čerpadla benzínu
293,35
355,00
44
974529 Hadička 5x8/2600 mm
272,70
330,00
45
297122 Lanko plynu - kompletní
198,30
240,00
46
274161 Filtr benzínu
128,05
155,00
47
260260 Hadice pro odvzdušnění 180 mm
41,30
50,00
48
261030 Koncový šroub karburátoru
400,80
485,00
49
281822 Sada vložky karburátoru - 8,5
1 632,20
1 975,00
50
570910 Benzínová hadička 5x8mm s potiskem Rotax - role 50 metrů
4 561,95
5 520,00
51