Firma

Firma MS KART s.r.o. – výrobce motokárových podvozků – vznikla v roce 1992. Jejím zakladatelem a nadále jediným vlastníkem je úspěšný motokárový jezdec Milan Šimák, který tak navázal na své dlouholeté zkušenosti v kartingu, kde aktivně působí od roku 1968.

Firma MS KART sídlí v nově zrekonstruovaném výrobním závodě v jihočeských Prachaticích, kde vedle hlavního výrobního podniku působí i dceřinná společnost MS KART racing team s.r.o.

Její hlavní náplní je účast na motokárových závodech v tuzemsku i zahraničí, propagace závodních podvozků značky MS KART ve všech kategoriích a především nepřetržitá testování nově vyvíjené techniky. 

Aktivní činnost racing teamu poskytuje důležité informace, které jsou okamžitě zpracovávány ve výrobě pro vývoj nových modelů a zvyšování kvality výrobků.

V současné době zaměstnává firma 25 osob a vyrábí 650 - 800 kusů podvozků ročně. Největší část výrobního programu představují závodní podvozky s platnou mezinárodní homologací CIK. Do další kategorie se řadí dětské a Hobby třídy a poslední skupinu tvoří podvozky do půjčoven, jejichž popularita stále roste, a to nejen ve světě, ale díky mnoha nově otevřeným motokárovým centrům i u nás v Česku. Do půjčoven se ročně dodává kolem 200 nových podvozků MS KART.

Novinkou posledních let je úspěšný podvozek MS Superkart královské kategorie kartingu s motory o obsahu 250 cm3. První prototyp podvozku byl vyroben v roce 2005. Firma VM MOTOR z Písku vyrábí pro tuto třídu dvouválcový motor VM 250, na jehož vývoji jsme se aktivně podíleli i my. Od roku 2008 má superkartový motor VM platbou mezinárodní registraci CIK-FIA.

  V současné době se ryze česká motokára MS Superkart s motorem VM250 řadí ke světové špičce.

Díky rozsáhlé síti prodejců, kterou vedení společnosti buduje a každým rokem dále rozšiřuje již od prvopočátku existence firmy, jsou podvozky značky MS KART úspěšně prodávány ve většině zemí Evropy, ale i v mnoha

 mimoevropských státech. Za zmínku stojí obchodní zastoupení ve Velké Británii, Švédsku, Holandsku, Rusku, Ukrajině, Finsku, USA, Kanadě nebo v Austrálii.

Převážná většina všech komponentů podvozků je vyvíjena a vyráběna přímo v továrně společnosti MS KART s.r.o. Pouze malá část sortimentu se řeší dodavatelsky. Vysoká kvalita výrobků MS KART řadí tuto značku mezi přední výrobce motokárových podvozků na světě.

        

   

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME