9.2.2012 Rotax Winter Cup Campillos, Španělsko

Rotax Winter Cup 2012, den první.

Campillos, Spain, 8/2/2012 –Ve španělském městečku Campillos se již tradičně schází motokárová špička z Evropy i dalších kontinentů na otevíracím závodě Rotax Winter Cup a i letos dorazila velice silná konkurence z Evropy i zámoří.

Česká republika má v letošním ročníku Rotax Winter Cup tři zástupce, vesměs v kategorii Rotax Senior Max. Všichni čeští piloti pak startují v barvách a na technice MS Kart. Jiří Forman a Petr Běžel mají již zkušenosti ze závodů Rotax Eurochallenge, včetně účasti na Grand Finals. Miroslav Kovář je na takovéto prestižní akci poprvé.

V dnešním bloku volných tréninků se všichni čeští piloti představili v dobrém světle, v porovnání se špičkou prozatím obstáli. Všichni účastníci však ještě ladí svou techniku a skutečné objektivní srovnání přinesou až páteční dopolední volné měřené tréninky a samozřejmě kvalifikace, která je na programu v pátek odpoledne.

Trochu smolně vkročil do závodů Jiří Forman, který vzhledem k nevolnosti nemohl dnes absolvovat celý program a musel odjet zpět do hotelu, aby se co nejdříve vyléčil. I tak ale ve svém krátkém vystoupení jezdil časy na stejné úrovni jako absolutní špička. “Doufejme, že Jirka vyleží nevolnost a že se nejedná o nic vážného. Byla by to škoda, protože se tady ukazuje ve výborném světle, má respekt soupeřů a i naše technika funguje bez problémů.”, osvětluje situaci Jiří Kahuda z MS Kartu.

Překvapivě dobře si vede i Miroslav Kovář, který se neustále zlepšuje a vypadá to, že bude šlapat na paty i těm nejlepším.

Petr Běžel se do seriálu Rotax vrací po roční přestávce a vzhledem ke svým zkušenostem i předváděným výkonům tady na trati v Campillos lze předpokládat, že bude útočit na umístění v první desítce jezdců.

Odpovědět
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME