Výroční zpráva 2011 - 13. 10. 2011

Sezona 2011 se pomalu blíží ke konci. Motokárové seriály MČR, KARTING CUP a Moravský pohár znají již své vítěze a čeká nás vyhlášení výsledků za letošní rok, ve kterém se značce MS KART vedlo skvěle a naše podvozky figurovaly v čele většiny tříd. Velmi nás to těší. Budeme se samozřejmě snažit, abychom pro příští rok připravili pro jezdce, kteří pojedou se značkou MS KART, techniku minimálně tak dobrou jako v letošním roce. Doufáme, že nám k tomu dopomůže také nový podvozek pro nastávající homologační období 2012-2017, MS KART BLUE FALCON, který během testování vykazoval velmi dobré výsledky a který by měl jezdcům přinést ještě více radosti z dosažených výsledků a mnoho příjemných zážitků na trati.

V seriálu Mistrovství České republiky 2011 dosáhly podvozky MS KART suverénně nejlepších výsledků ze všech a rovněž v Karting Cupu a Moravském poháru ( výsledky najdete na stránkách www.kartingcup.cz a www.moravsky-pohar.cz ) byly na nejvyšších příčkách. Chtěli bychom za to všem jezdcům a příznivcům naší značky moc poděkovat !

Z deseti kategorií, z nichž jednou je třída EASSY (zde se smí používat výhradně podvozek Birel), takže v podstatě z devíti kategorií, které byly v tomto roce vypsány jako mistrovské třídy, obsadila značka MS KART celkem 4 první místa, 2 druhá místa a 6 třetích míst, což je skvělý výsledek. Bohužel však při letošním oficiálním vyhlášení výsledků MČR budou, stejně jako v loňském roce, chybět oba vítězové tříd Rotax MAX a Rotax MAX Junior, protože datum pro vyhlášení bylo Autoklubem stanoveno ve stejném termínu, ve kterém se jede světové finále ROTAX, kde budou ti nejlepší z obou tříd Rotax reprezentovat Českou republiku. Škoda ... Tady jsou výsledky letošní sezony:

Bambini :

 1. Běžel Jakub – MS KART

 2. Korený Matěj – TONY KART

 3. Šindelář Jan – MS KART

Kadet :

 1. Simon Karel – MBA

 2. Korený Tomáš – TONY KART

 3. Javůrek Dominik – MS KART

ROK senior :

 1. Minář Emil – MS KART

 2. Halada Roman – TONY KART

 3. Němeček Jiří – TONY KART

V této třídě byl Emil jediným jezdcem na MS KARTU. Vzhledem k jeho přesvědčivým výsledkům je velká škoda, že zde naše značka nemá početnější zastoupení.

ROTAX junior :

 1. Fulín Petr – MS KART

 2. Salva Tomáš – MS KART

 3. Paprskář Daniel – MS KART

Obzvlášť v této kategorii byly k vidění krásné a vyrovnané souboje a třída Junior zaznamenala rovněž i největší nárůst startovního pole z celého seriálu MČR, což svědčí o tom, že začínající i přestupující juniorští jezdci se ubírají tím správným směrem.

ROTAX senior :

 1. Forman Jiří – MS KART

 2. Maxa Radim – INTREPID

 3. Němec Daniel – MS KART

Honda 390 sprint :

 1. Strnadel Vojtěch – INTREPID

 2. Vidršperk Martin – MS KART

 3. Stodůlková Petra – MS KART

Honda 390 endurance :

 1. OK KART MARANELLO – MARANELLO

 2. PRAGA RETRO – INTREPID

 3. Valašský enduro club – MS KART

KZ2 :

 1. Midrla Jan – BIREL

 2. Janouš Adam – INTREPID

 3. Doubek Martin – TONY KART

Petr Běžel s podvozkem MS KART ukončil svou premiérovou sezonu ve třídě KZ2 na celkovém 5. místě, což je pro něho po přestupu z juniorské třídy velmi pěkný výsledek. Petr se v průběhu sezony stále zlepšoval a v posledních dvou závodech MČR obsadil 3. a 2. místo.

KF2 :

 1. Maxa Radim – INTREPID

 2. Kočka Ondřej – MARANELLO

 3. Skula Jiří – INTREPID

V této kategorii nestartoval žádný podvozek MS KART.

Pěkných výsledků dosáhli piloti s našimi podvozky i na mezinárodních závodech. Na Mistrovství Evropy ve třídě KZ1 dojel Holanďan Danny Bleek na 16.místě a na EURO CHALLENGE v kategorii ROTAX MAX obsadil Jirka Forman 12. místo z celkového počtu 138 jezdců, v kategorii ROTAX MAX JUNIOR skončil z 91 startujících Petr Fulín na 21. pozici. Početné zastoupení jezdců z mnoha evropských zemí v seriálu ROTAX EURO CHALLENGE hovoří samo o sobě o tom, že se třída Rotax ubírá tím správným směrem a těší se obrovské popularitě.

Stále ještě otevřené je konečné hodnocení Mistrovství světa U18, protože závěrečný 3. závod odstartuje v italském Sarnu až 7.11.2011. V tomto šampionátu je Petr Běžel na průběžném 14. místě, Jirka Forman na 24. a Gábina Jílková na 25.místě. Držme jim palce, ať jsou jejich konečné výsledky co nejlepší.

Tímto bychom chtěli všem popřát mnoho štěstí a úspěchů a těšíme se na spolupráci v nadcházející sezoně 2012. 

Jiří Kahuda
Šéf závodního týmu MS KART

Odpovědět
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
 • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
 • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME