28.6.2017 - ROTAX CEE KECSKEMÉT

Mezinárodní seriál zóny střední Evropy ROTAX CEE pokračoval 3. závodem v maďarském Kecskemétu. Na tomto okruhu byl položený nový asfalt, částečně předělaná trať a jelo se v opačném směru než minulý rok, takže trať byla pro všechny účastníky zcela nová. Náš tým dorazil s dvojicí jezdců : Jan Maleček ROTAX MAX junior a Michal Makeš ROTAX MAX DD2. Honza byl průběžně na 6. místě v celkovém hodnocení aMichal přestoupil do třídy DD2 a jel v této kategorii na mezinárodní úrovni poprvé.

V pátek a sobotu probíhaly volné tréninky, takže jsme se seznamovali s tratí a hledali optimální nastavení motokár. V neděli ráno byl měřený trénink. Velice rychlý čas v něm zajel Honza Maleček, který obsadil 4. Místo. To, že se mu na této trati velice líbí, dokazoval i v následujících rozjížďkách, když dojel na 4. a 2. místě. Následně se postavil do superfinalové jízdy do první řady. Po perfektním startu a trochu nervózních několika kolech Honza svoji jízdu zklidnil, předjel na 1. místo a již nikoho nenechal na pochybách, kdo tuto rozjížďku vyhraje. Cílem projel suverénně jako první. Celkově skončil Honza v tomto závodě na druhém místě, když dosáhl stejně bodů jako první Kamil Donitz z Polska, ale ten dokázal zajet rychleji měřený trénink, tak tento podnik celkově vyhrál. Veliká gratulace Honzovi za předvedený bezchybný výkon po celý závodní víkend.

Michal se s novou technikou ještě seznamuje, ale stále pomalu zrychloval. Po 15. pozici v měřeném tréninku obsadil 17. a 13. místo a v superfinále dojel na pěkném 14. místě. Celkově se v tomto závodě umístil jako 15. V rozjížďkách ztrácel časem na nejrychlejší jezdce cca 0,5 sekundy, což nebylo špatné a dává to dobrý výhled do dalších závodů.

Dařilo se i dalšímu českému jezdci s podvozkem MS KART, ve třídě ROTAX MAX, Petru Běželovi, který v superfinále dojel jako 3. a celkově obsadil 5. místo

Tímto bych chtěl všem jezdcům poblahopřát k dosaženým výsledkům a za předvedené výkony poděkovat. Děkuji také mechanikům za odvedenou práci. Již se moc těšíme na další závod CEE ROTAX, který se tentokrát jede na motokárové trati v Chebu. Doufám, že budeme v dobrých výsledcích pokračovat.

Za MS KART Racing Team
Jiří Kahuda

Odpovědět
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME