6.6.2017, Mistrovství ČR ve Vysokém Mýtě

 

Seriál Mistrovstí České republiky pokračoval o víkendu 3. – 4. června 2017 na motokárové trati ve Vysokém Mýtě. Po celý víkend bylo krásné slunečné počasí, takže ideální podmínky pro motokárové závody. V našem stanu tentokrát stál pouze jeden jezdec, Jan Maleček, který startoval ve třídě ROTAX MAX junior. Další jezdec Michal Makeš, přestoupil po úvodních závodech do třídy DD2, ta v seriálu MČR nestartuje, jede pouze při závodech PAČR.

Janu Malečkovi se po celý závodní víkend velice dařilo, což potvrdil 1. místem v sobotním měřeném tréninku. V této třídě byli v měřeném tréninku všichni jezdci v 0,1 sekundy, což ukazovalo na vyrovnanost všech jezdců a závodní techniky. V neděli Honza vyhrál obě finálové jízdy a také superfinálovou jízdu. Všechny jízdy byly vyrovnané a jezdci se několikrát na vedoucí pozici vyměnili, ale nakonec Honza ukázal svou vyzrálost a získal všechny vítězství. Po třech prvních místech z Chebu má tedy celkově již 6 prvenství, což je skvělé zahájení sezony.

Dařilo se i dalším jezdcům s podvozky MS KART. Ve třídě MINI 60 vyhrál Lukáš Svoboda a ve třídě ROTAX MAX zvítězil Petr Běžel. Na druhém místě byl jeho bratr Jakub Běžel.

Tímto bych chtěl všem jezdcům poděkovat za předvedené výkony a pozvat je na další závody MČR, které se konají na trati v Písku

Za MS KART Racing Team

Jiří Kahuda.

Odpovědět
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

NOVINKY

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás upozornit, že v termínu od 30.7. – 10.8.2018 probíhá ve firmě MS KART s.r.o. celozávodní dovolená.
K dispozici Vám budeme opět od pondělí 13.8.2018.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.


11.7.2018 - SPA 24 hour race


Výprodej pneumatik 2018


NOVÉ VÝROBKY

844Ca, Cb Taška na pneumatiky MS KART – modrá, červená 


863Bb, Bc Vlajka MS KART „Beach“ 220 a 340 cm 


863Ca Vlajka MS KART 130 x 85 cm


850Ge - Samolepky na plasty MS KART – model 2017


861Ca Tričko MS KART


861Cb Tričko MS KART – dětskéMS KART je oficielním prodejcem elektronického měřícího zařízení AIM pro motokáryVýprodej oblečení 2017Použité motokáry do půjčovny


 
Motokára do půjčovny pro děti MS KART MINI RED SPARROW

 
Motokára do půjčovny MS KART RED CONDOR


DOPORUČUJEME