CZ | EN

JDR vítězem Junior Rotax Winter Series

Skvělý závodní den v anglickém Sheningtonu má za sebou tým JDR díky prvnímu finálovému vítězství Iggieho Smithe a celkovému vítězství Mikeyho Walkera v Junior Rotax Winter Series! Iggie ve finále dominoval, zajel nejrychlejší kolo a pohodlně zvítězil. Výborně! V kategorii Junior Rotax závodil na předních pozicích Mikey Walker a dostal

Tomáš Javůrek – Rotax DD2

Tomáš Javůrek je součástí našeho týmu i v letošní sezoně. Čekají ho boje v kategorii ROTAX DD2 v rámci Mistrovství Slovenska a Moravského poháru a objeví se také na Slovenském kartingovém

Lukáš Babáček – ROK Junior

2. sezóna v kategorii ROK Junior čeká našeho dalšího závodníka MS KART racing teamu Lukáše Babáčka. V této kategorii se zatím představil 2x a vždy z toho bylo pódiové umístění.

Trojnásobné pódium na HKRC

Jezdci i mechanici závodního týmu JDR odvedli velmi dobrou práci během náročném víkendu s příšerným nedělním počasím. Rotax Junior MaxMichael Walker vybojoval vítězství v rozjížďce a P3 na startovním

Skvělý víkend pro JDR na PFI

Na trati PF International zazářili jezdci závodního týmu JDR v sobotních kvalifikacích na vodě a stejnou rychlost ukázali a v nedělním finále na suchu! Liam získal v rozjížďkách třídy Rotax

Marek Punčochář – BABY 60

Marek Punčochář začal s motokárami ve třech letech a od té doby se z nich stal víc než jen koníček. Se sny o tom, že se jednou stane jezdcem

Tým JDR boduje v X30 Senior

Závodního tým Jack Dex Racing si na konto připsal další úspěšný start v X30 Senior ve Whilton Mill! Jack Cox vyhrál první závod na vodě a Morgan

Jakub Kadlčák – KZ2

S radostí vám představujeme našeho dalšího jezdce pro sezónu 2024!  Jakub Kadlčák je továrním pilotem MS KART racing teamu již 3. rokem. Je dvojnásobným mistrem České

Dvakrát stupně vítězů v Sheningtonu

Nováček v týmu JDR Seb Gee se ve finálové jízdě posledního závodu v britském Sheningtonu dokázal probojovat přes 8 motokár a obsadil působivé 3. místo v Rotax Mini Max. Také

David Gorčica – KZ2

Dalším jezdcem MS KART racing teamu pro sezónu 2024 je David Gorčica. Dejv zahájil svou závodní kariéru v devíti letech poté, co ho oslovila jízda v motokáře